Hizmetler

Nesa Kuaför Hizmetler


TümHizmetlerimiz

ve fazlası...

Hayatınızdaki en özel anlardan biri olacak olan düğün gününüzde makyajınızın ve saçınızın mükemmel olmasını istemek en doğal hakkınız. Fakat bu kadar önemli gün ve günlerde seçim yapmak haliyle güçleşmekte. Özellikle de her sene saç modellerinde yeni trendler karşımıza çıkması seçim yapmayı daha da zorlaştırıyor.

Günümüz düğünlerinde en çok tercih edilen modellerden biri saçların açık bırakılarak, geniş dalgalar ile birlikte kullanılması. Bu modelin dışında klasik diye tabir ettiğimiz örgülü veya toplu saçlar da halen kullanılmaya devam etmekte. Ama bir gerçek vardır, gelin topuzlarının modası asla geçmiyor ama balerin topuzlarının yerine daha çok dağınık ve ensede topuzlar tercih ediliyor.

Gelin makyajı da seçtiğiniz saç modeli kadar önemli. Gelin makyajınıza karar verirken de gelinliğinizi, düğün mekânı ve temanızı ve yüz şeklinizi göz önünde bulundurmalısınız. Makyaj konusunda profesyonel bir make-up artistle çalışmanız işinizi kolaylaştıracaktır.

Yüzünüzde beğenmediğiniz yerler varsa profesyonel make-up artist uyguladığı ufak hilelerle düğün günü tam da istediğiniz gibi görünmenize yardımcı olacaktır.

Gelin saçı ve makyajı fiyatlarının belirlenmesinde birçok faktör rol oynuyor, ancak genel olarak gelin saçı fiyatları aşağıdaki soruların cevaplarına göre değişkenlik gösteriyor:

  • Saç tasarımcısı düğün günü düğünün yapılacağı mekâna mı gelecek?
  • Saç tasarımcısının tüm gün düğününüzde bulunmasını istiyor musunuz?
  • Birden çok saç modeli tercih edecek misiniz?
  • Sizden başka yakınınızın da saçının yapılmasını istiyor musunuz?

Nesa Kuaför’den Nişan saçı ve makyajı Hizmetini alabilirsin

Nesa Kuaför’den Kına saçı ve makyajı Hizmetini alabilirsin

Nesa Kuaför ile ilgili her türlü soru, görüş ve önerilerinizi bekliyoruz.


NESA Hakkında!

NESA Kuaför deneyimi ile kişisel bakım ve güzellik alanında tüm yenilikleri bulabileceğiniz bir adrestir.

Kuaför NESA 2008 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren her geçen gün kendini yenileyerek müşteri memnuniyeti en üst safhalara getirmek için çalışmakta ve hedeflerine doğru kararlılıkla ilerlemektedir.