Hakkımızda

NESA KUAFÖR

Kuaför NESA 2008 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren her geçen gün kendini yenileyerek müşteri memnuniyeti en üst safhalara getirmek için çalışmakta ve hedeflerine doğru kararlılıkla ilerlemektedir.

NESA Kuaför deneyimi ile kişisel bakım ve güzellik alanında tüm yenilikleri bulabileceğiniz bir adrestir. En son moda ürünü saç modellerini ve stilinizi degistirmek için yepyeni saç renklendirme trendlerini yakından keşfedin

Düğün günü gelinliğinizden sonra dikkat etmeniz gereken ikinci detayın gelin saçı olduğunu biliyor musunuz? Çünkü özenle seçtiğiniz gelinliğiniz, ayakkabılarınız ve gelin buketiniz yanında uygun bir gelin başı olmadan tamamlanmış olmayacaktır.

“ NESA COIFFEUR; Izmir & Bornova’daki kuaför salonumuzda Kesim, Boya-Balyaj, Ombre, Kaynak Çıtçıt Saç, İpek Kirpik, Estetik Renklendirme, Kalıcı Makyaj, Profesyonel Makyaj, Perma, Brezilya Fönü, Keratin Bakım, Sarı Ombre, Kaş Kontur, Manikür-Pedikür, Ağda-Epilasyon. Boya, Ombre, Fön, Saç Kesimi, Saç bakımı, Röfle, manikür, pedikür ve makyaj konusunda uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz. ”